Závesná skrinka - zakladač, MARS model 6749, 55xA + 2xB červená

Rozmer: 306 × 578 × 155mm Farba červena

Kód: 6749C
Cena bez DPH € 24,57 Cena s DPH € 29,49
3 - 5 dní
Zvoľte počet kusov: - +

 

Kovová ukladacie skrinka s plastovými zásuvkami je vhodná pre prehľadné skladovanie drobných predmetov asoučástek napr. Skrutiek, matičiek, klinčekov, podložiek. Táto skrinka je vhodným doplnkom vevýrobě, vybavenie dielní, garážach, pivniciach, v kancelárii a všade tam, kde je nutné mať drobné predmety prehľadne uložené a rýchlo k dispozícii. Skelet ukladacie skrinky je vyrobený z oceľového plechu. Oceľový plech je špičkovo povrchovo upravený práškovými plasty, ktoré chráni proti korózii.

Balenie obsahuje skelet skrinky aj so zásuvkami, balenie neobsahuje kotviaci materiál do steny a priečky v zásuvkách, priečky možno doobjednať alebo vyberte skrinku už vybavenú priečkami i kotviacim materiálom. Tento typ skrinky obsahuje:

  • 55 ks zásuviek typu A (najmenší) o vnútornej veľkosti 35x52x138 mm
  • 2 ks zásuviek typu B (stredná) o vnútornej veľkosti 57x136x136 mm
  • 1 ks zásuvky typu C (najväčší) o vnútornej veľkosti 57x276x136 mm.

Skrinky je možné buď voľne postaviť, stohovať jednu na druhú (podstava je opatrená štyrmi plastovými nožičkami), alebo zavesiť na stenu. Sú vyrábané v rôznych veľkostiach (rôzne výšky, šírky i hĺbky) asrůznými kombináciami plastových zásuviek. Zeskříněk možno tvoriť kompaktný celky.

Zásuvky sú číre a sú vyrobené zpolystyrolového plastu. Zásuvky sú vyrábané v rôznych variantoch avelikostech. Skrinky sú vybavené systémom, ktorý zabraňuje vypadnutiu zásuviek pri prudkom vytiahnutí či pri naklonení skrinky. Pohodlnejšie chod zásuviek zaisťujú vodiace lišty, ktoré zabraňujú vzpriečenie zásuviek.

Farba červená

Technické parametre

  • skrinka na náradie
  • Rozmer: 306 × 578 × 155mm
  • farebné prevedenie skrinky sa môže líšiť
Copyright (c) 2014 Náradie pro dielňu a zahradu www.rr-naradie.sk / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x