Závesná skrinka - zakladač, MARS model 20 M, 2 S, 1 V - červená

Rozmery: šírka - 306 mm, výška - 327 mm, hĺbka rámu - 145 mm, hĺbka vrátane presahu zásuviek - 155 mm

Kód: 6731C
Cena bez DPH € 12,82 Cena s DPH € 15,38
3 - 5 dní
Zvoľte počet kusov: - +

Jedná sa o sadu dvoch skriniek

Kovová ukladacie skrinka s plastovými zásuvkami je vhodná pre prehľadné skladovanie drobných predmetov asoučástek napr. Skrutiek, matičiek, klinčekov, podložiek. Táto skrinka je vhodným doplnkom vevýrobě, vybavenie dielní, garážach, pivniciach, vkanceláři a všade tam, kde je nutné mať drobné predmety prehľadne uložené a rýchlo k dispozícii. Skelet ukladacie skrinky je vyrobený z oceľového plechu. Oceľový plech je špičkovo povrchovo upravený práškovými plasty, ktoré chránia proti korózii.

Balenie obsahuje skelet skrinky aj so zásuvkami, balenie neobsahuje kotviaci materiál do steny a priečky v zásuvkách, priečky je možné doobjednať alebo vyberte skrinku už vybavenú priečkami aj kotviacim materiálom.

Skrinky možno buď voľne postaviť, stohovať jednu na druhú (podstava je opatrená štyrmi plastovými nožičkami), alebo zavesiť na stenu. Sú vyrábané v rôznych veľkostiach (rôzne výšky, šírky i hĺbky) asrůznými kombináciami plastových zásuviek. Zeskříněk možno tvoriť kompaktný celky.

Zásuvky sú číre a sú vyrobené zpolystyrolového plastu. Zásuvky sú vyrábané v rôznych variantoch avelikostech. Skrinky sú vybavené systémom, ktorý zabraňuje vypadnutiu zásuviek pri prudkom vytiahnutí či pri naklonení skrinky. Pohodlnejšie chod zásuviek zaisťujú vodiace lišty, ktoré zabraňujú vzpriečenie zásuviek.

farba červená

Technická špecifikácia skrinka MARS 20xA, 2xB, 1xC - 6731

  • Šírka 306 mm
  • hĺbka 145mm
  • Počet zásuviek 23 ks
  • Krabička malá 'A' rozmer: 35 x 52 x 138 mm
    Krabička strednej 'B' rozmer: 57 x 136 x 136 mm
    Krabička veľká 'C' rozmer: 57 x 276 x 136 mm
  • Hmotnosť 2,7 kg

 

Copyright (c) 2014 Náradie pro dielňu a zahradu www.rr-naradie.sk / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x