Sínusový menič napätia DC / AC Voltcraft SW-600, 24V / 230V, 600 W

Sínusové striedače dodávajú čisté striedavé napätie (sínusové). Nachádzajú uplatnenie v citlivých spotrebičoch, ktoré reagujú na nestabilné dodávku napätia. Vyznačujú sa najmä spoľahlivosťou a efektivitou, rovnako ako prvotriednou kvalitou dodávaného napä

Kód: conr511748
Cena bez DPH € 265,23 Cena s DPH € 318,27
3 - 5 dní
Zvoľte počet kusov: - +
Sínusové striedače dodávajú čisté striedavé napätie (sínusové). Nachádzajú uplatnenie v citlivých spotrebičoch, ktoré reagujú na nestabilné dodávku napätia. Vyznačujú sa najmä spoľahlivosťou a efektivitou, rovnako ako prvotriednou kvalitou dodávaného napätia. Vďaka mikrokontrolerovému konanie vykonáva elektronika konštantnú kontrolu hlavných parametrov, preto sú prístroje nesmierne spoľahlivé a bezpečné aj pri najťažšom zaťažení. Dokonca ani preťaženia alebo skraty nespôsobí poruchu. Sínusové striedače tak zaisťujú bezporuchovú prevádzku aj vysoko citlivých spotrebičov ako sú televízory, počítače, audio zariadenia apod. Ani silný spínací prúd s indukčným zaťažením nepredstavuje žiadny problém.

Výbava


· Sínusové striedače dodávajú čisté striedavé napätie (sínusové). Nachádzajú uplatnenie v citlivých spotrebičoch, ktoré reagujú na nestabilné dodávku napätia. Vyznačujú sa najmä spoľahlivosťou a efektivitou, rovnako ako prvotriednou kvalitou dodávaného napätia. Vďaka mikrokontrolerovému konanie vykonáva elektronika konštantnú kontrolu hlavných parametrov, preto sú prístroje nesmierne spoľahlivé a bezpečné aj pri najťažšom zaťažení. Dokonca ani preťaženia alebo skraty nespôsobí poruchu. Sínusové striedače tak zaisťujú bezporuchovú prevádzku aj vysoko citlivých spotrebičov ako sú televízory, počítače, audio zariadenia apod. Ani silný spínací prúd s indukčným zaťažením nepredstavuje žiadny problém.

Vlastnosti


· Diaľkové ovládanie externým spínačom (vhodné)

Obsah balenia


· Menič
· Diaľkové káblové ovládanie so zástrčkou DC.
Hmotnost (hodnota): 3.5 kg
Typ (výrobce): SW-600 24V
Spotřeba proudu StandBy: 6 VA
Vstupy: Šroubovací svorky
Výstupy (proud): 1 x zásuvka s ochranným kontaktem/1 x eurozásuvka
Výstupní frekvence: 50 Hz
Druh chlazení: Ventilátory
Stupeň účinnosti při jmenovité zátěži: 87 %
Výstupní špičkový výkon: 1200 W
Rozměr, šířka: 245 mm
Rozsah vstupního napětí: 24 V/ DC
Rozměr, výška: 70 mm
Výstupní napětí: 230 V/AC
Výkon: 600 W
Vstupní proud (max.): 35 A
Dálkové ovládání: Ano
Copyright (c) 2014 Náradie pro dielňu a zahradu www.rr-naradie.sk / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x