Rotačné rašple 125x22, 2mm - štandard čepeľ 2,0 mm

Rotačné rašple 125x22, 2mm - štandard čepeľ 2,0 mm

Kód: ROTO12520
Cena bez DPH € 15,93 Cena s DPH € 19,12
26út
Garantujeme doručenie
V utorok u Vás
Garance doručení
1-2 kusy
Zvoľte počet kusov: - +

Pre brúsky do veľkosti 125,150,180,230mm

  • Rotačný rašple 125x22,2mm - štandard čepeľ 2,0mm

 

  • Vzhľadom na konštrukciu nástroje, je možné odstraňovanie väčšieho objemu materiálu, vo vzťahu k brúsnym kotúčom alebo k brúsnemu papieru a životnosť je aj niekoľko desiatok-krát dlhšia, než napr. Lamelové dosky s brúsnym papierom. Takže umožňuje vyššiu rýchlosť práce s nižším opotrebením náradia.
  • Jednoduchosť inštalácie a použitie nevyžaduje zvláštne technické znalosti a zručnosti.
  • Známe nástroje, ktoré sú inštalované na uhlovú brúsku, ako je brúsny kotúč alebo brúsny papier, majú určité nevýhody. Pri spracovaní mäkkých materiálov, ako je drevo alebo plast sbrusným kotúčom alebo brúsnym papierom dochádza k ich preplneniu a piliny vyplní medzeru medzi reznými zrnami, čo znižuje efekt brúsenia a dochádza k zvýšeniu trenia medzi nástrojom a materiálom, čím sa zvyšuje teplota na obrábacie ploche.
  • S takto naplneným brúsnym kotúčom alebo papierom je znemožnené ďalšie spracovanie a dochádza kespalováníplochy a samoostriace vlastnosti brúsne dosky sa neprejavujú. Podobný problém nastane aj pri použití nástrojov z brúsneho papiera, kde okrem vyššie uvedeného sa vyskytuje pomerne rýchla spotreba, spôsobená jeho konštrukcií ako takú.
  • Rotačný rašpleumožňuje spracovanie s väčším účinkom pokiaľ ide o množstvo samostatných častíc za časovú jednotku v porovnaní so známymi nástrojmi (príslušenstvom) pre uhlovú brúsku. Montáž nástroje na uhlovú brúsku sa vykonáva utiahnutím na jej os cez originálne upínacie objímku a maticu brúsky. Rotáciou nástroja na brúske v rozmedzí 1500-11000 otáčok / minúta je dosiahnutá kinematiky, ktorá je potrebná pre rezanie materiálov. Rotačné perforované rašple sú vyrobené z oceľového plechu hrúbky 0,7 mm a sú termochemicky spracované.

 

Copyright (c) 2014 Náradie pro dielňu a zahradu www.rr-naradie.sk / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x