Regálový systém 6 dielov

snímateľné sklopné závesy s nosnosťou až 25kg

Kód: 10.99-006
Cena bez DPH € 41,43 Cena s DPH € 49,72
3 - 5 dní
Zvoľte počet kusov: - +

Regálový systém6 dílůposkytuje ideálne riešenie pre komfortníuložení, čiuskladněníprakticky všechpomocníkůdomácnosti, dielne, garážěizahrady, medzi ktoré napríklad patrí: metly, hrable, lopaty, vidly, hrable na sneh, aku vŕtačky, vodováhy, miešadlá, sekery, lopty, bicykle, sánky, nožnice na živý plot, záhradné nožnice, motorové píly, hadice, káble, záhradné čerpadlá, farby, rôzne haraburdu, DVD, hračky, bazénové príslušenstvo, športové náčinie,
tenisové rakety, skateboardy, kolieskové korčule, vysávače, tlakové umývačky, kladivá, píly, rebríky, ochranné prilby, zváracie kukly, rýle, čakany, pákové nůžky- v podstate všetko zezahradního náradia, nástrojov,
elektrického nářadíiaku náradím iných domácich potrieb.
Výber z ôsmich robustných systémových závesov a štyroch závesných košov, Vám umožníuložení, odloženie, zavesenie, uchytenie, zaháknutie ...
Skrátka umiestnenie všetkých vecí, ktoré ste vždy chceli niekam upratať a mať ich tak na SVOJOM mieste.
Pripevníte Ak lišturegálový systémuna kamenu, tehlovú alebo betónovú stenu, môžete závesy aj koše bezproblémovo zaťažiť až do 25 kg.
Táto špičková kvalita svedčí o absolútnom profesionálnom a priemyselnom využití.
Háčkyregálového systémuSMART REGALpro různénářadíjsou vyrobené z ocele o sile 8 mm a navyše poplastované, závesný segment všetkých závesov i košov je vyrobený z odolného tlakového hliníkového odliatku.
Závesné lišty sú vyrobené z lešteného hliníka a sú dodávané vrátane upevňovacieho materiálu vhodného pre kamenné, tehlové alebo betónové steny.
Kombinácia líšt o dĺžke 80 a 118 cm Vám umožnia dosiahnuť takmer všetkých požadovaných rozmerov.
Závesné lišty je možné tiež skrátiť rezom, presne na mieru montážneho priestoru, ale ide to aj oveľa jednoduchšie.
Ak potrebujete napr. Umiestniť závesné lišty do výklenku o šírke 2,5 metra, použite 2 lišty s dĺžkou 118 cm a upevníte je tak, že medzi nimi vynecháte medzeru 14 cm.
Túto vzdialenosť samozrejme premostíte! Je to úplne jednoduché. Vezmete závesný kôš s 2 závesmi a zavesíte cez vynechanú medzeru.
Menšie medzery (cca. 1-1,5 cm) môžete dokonca premostiť pouzesystémovým závesom. V prípade výklenku o šírke 2,5 metra môžete použiť tiež 3 závesné lišty o šírke 80 cm a medzi každou lištou vynecháte medzeru 3 cm.
Zrezať závesné lišty je preto možné, ale vo väčšine prípadov úplne zbytočné.
Kombinácia závesných líšt Vám ušetrí mnoho práce a merania, čím odpadnú aj prípadné chyby, ktoré by rámci primeranej mohli nastať.

Obah balenia:

  • Lišta závesného regálového systému 118cm
  • Háčekna metly a metly poplastovaný pre závesný regálový systém - 2 kusy
  • Háčeknaelektro nářadípoplastovaný pre závesný regálový systém
  • Háčekuniverzální poplastovaný pre závesný regálový systém - 2 kusy
  • Spojovací materiál
Copyright (c) 2014 Náradie pro dielňu a zahradu www.rr-naradie.sk / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x