Plastový box STANLEY STST1-71962

Plastový box STANLEY STST1-71962

Kód: STST1-71962
Cena bez DPH € 31,66 Cena s DPH € 38
24út
Garantujeme doručenie
V utorok u Vás
Garance doručení
1-2 kusy
Zvoľte počet kusov: - +

Box na náradie Click a Connect STANLEY STST1-71962

 

Popis:

Profesionálne box na náradie so špeciálnym dizajnom, možnosť otvárania veka z oboch strán.

Vyberateľné prepážky u boxu i organizéra.

Veľkou výhodou je možnosť stohovania viac organizérov.

 

Náradie nie je súčasťou dodávky.

 

Rozmery: 50,7 x 31 x 24,7 cm.

 

Rozsah dodávky:

Hlavné box a 1 ks organizéra.

 

 

 

 

 

 

 

 

Frederick Stanley založil svoj malý obchod s náradím v roku 1843 v štáte Connecticut, potom sa špecializoval na výrobu dverových zástrčiek, kovania a ďalších výrobkov z tepaného železa. Vďaka dôrazu na kvalitu a inováciu sa Stanleyho spoločnosť stávala v nasledujúcich rokoch stále úspešnejší a významnejšie. V roku 2010 sa spoločnosť Stanley spojila s Black & Decker a stala sa jednou z ich divízií.

Hlavné devízou firmy je profesionalita, dôraz na dokonalosť, prepracovanie výrobkov a orientácia na zákazníka. V súčasnej dobe má spoločnosť niekoľko odnoží, pobočiek a dcérskych spoločností, medzi ktoré patrí aj značka DeWalt vyrábajúca pôvodne elektrické náradie pre drevospracujúci a strojársky priemysel.


Stanley vyrába prevažne ručné náradie ako sady skrutkovačov, kliešte, dláta, píly, píly, kľúče, nožnice na plech, náradie pre inštalatérov, demolačné náradie, vodováhy, metre, uholníky, Gola sady, zveráky, sekerky, meraciu techniku, a veľa ďalších.

Príslušenstvo

Stanley zvinovací meter 1-30-487

Stanley zvinovací meter 1-30-487
1-2 kusy

3 mx 12,7 mm

€ 3,21

Frederick Stanley založil svůj malý obchod s nářadím v roce 1843 ve státě Connecticut, poté se specializoval na výrobu dveřních zástrček, kování a dalších výrobků z tepaného železa. Díky důrazu na kvalitu a inovaci se Stanleyho společnost stávala v následujících letech stále úspěšnější a významnější. V roce 2010 se společnost Stanley spojila s Black & Decker  a stala se jednou z jejich divizí. 

Hlavní devízou firmy je profesionalita, důraz na dokonalost, propracování výrobků a orientace na zákazníka. V současné době má společnost několik odnoží, poboček a dceřiných společností, mezi něž patří také značka DeWalt vyrábějící původně elektrické nářadí pro dřevozpracující a strojní průmysl.


Stanley vyrábí převážně ruční nářadí jako sady šroubováků, kleště, dláta, pily, pily, klíče, nůžky na plech, nářadí pro instalatéry, demoliční nářadí, vodováhy, metry, úhelníky, Gola sady, svěráky, sekerky, měřící techniku a spousty dalšího.

Copyright (c) 2014 Náradie pro dielňu a zahradu www.rr-naradie.sk / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x