Odizolovacie kliešte Wiha 170mm

Vysoko akostné nástrojová oceľ C 70, zušľachtená.

Kód: wiha38552
Cena bez DPH € 31,48 Cena s DPH € 37,77
25st
Garantujeme doručenie
Vo stredu u Vás
Garance doručení
1-2 kusy
Zvoľte počet kusov: - +

Materiál

  • Vysoko akostné nástrojová oceľ C 70, zušľachtená.

Použitie

  • Kliešte štípacie stranové na strihanie mäkkých a tvrdých drôtov a tiež káblov ako napr. Vodičov NYM 3x1,52 - 5x2,52 (Ø 8,0 - 13,0 mm) Rovné odblankovanie kruhových káblov a káblov pre vlhké priestory a odizolovanie vodičov na ťažko prístupných miestach ako napr. v odbočovacích a rozdeľovacích krabiciach. Pre práce v oblasti častí pod napätím do 1.000 V AC.

Normy

  • Zhotovené podľa IEC 60900: 2012.

Prevedenie

  • Vložený kĺb s vysoko zaťažiteľnými nitovaním, odolný proti opotrebeniu. Kliešte štípacie stranové sdlouhou životnosťou strihacích britov na základe indukčného kalenie na cca 64 HRc. Ergonomické a silovo nenáročné odblankovanie a odizolovanie kábla v pozdĺžnom smere vďaka kliešťam so špeciálne zalomenú hlavou.

Tvar hlavy

  • S tromi pracovnými pozíciami: strihanie, odblankovanie, odizolovanie.
  • Dĺžka 170 mm
  • Pre drôt až 2,5 mm

 


WIHA, se sídlem v Schonach v Německu, je jedním z předních světových výrobců ručního nářadí pro profesionální použití v průmyslu.

V současné době s více než 650 zaměstnanci vyrábí Wiha více než 3500 různých nástrojů. Za posledních 70 let se jméno Wiha stolo synonymem pro inovativní nástroje té nejvyšší kvality Wiha výrábí mimo jiné  šroubováky, momentovým nářadí, L-klíče, bity, kladiva, kleště, lisovací kleště, měřidla a kloubových hlavice.

Řada ocenění podtrhuje nastavení standardů, pokud jde o funkčnost a design.

 

 

Copyright (c) 2014 Náradie pro dielňu a zahradu www.rr-naradie.sk / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x