O RR Náradie

O NÁS

RR náradie patrí medzi najväčších internetových predajcov náradia v Slovenskej republike, na trhu pôsobíme už od roku 2004.
 
Skladom máme viac ako 12000 položiek, vďaka dokonalému systému odosielame tovar obvykle už v deň objednania. O stave objednávky a odoslania tovaru informujeme vždy  len emailom.
     
Máme skusený tým profesionálov, ktorý vám je ochotný kedykoľvek  poskytnúť čo najlepšie informácie, poradenstvo a dokonalý servis.
 
Prečo zvoliť práve nás?

 

  1. Viac ako 12000 položiek skladom, ktoré odosielame hneď po objednaní.
  2. Dokonalé propojenie  skladu a eshopu zaistí odoslanie tovaru k dopravcovi v den vašeho objednania, tovar sa vám tak obvykle najneskôr do 2 dní dostane do rúk.
  3. V obore se pohybujeme 10 rokov, poznáme dokonale naše produkty a dokážeme vám poradiť s výberom tovaru, vhodných doplnkov aj so servisom.
  4. Náradie tiež , servisujeme a nastavujeme.
  5. Bohatý sortiment náradia pre profesionálov aj domácich kutilov, zahradné a domáce potreby.

 
 
FORMA EXPEDÍCIE RR NÁRADIA
 
Keď si tovar na našom eshopu objednáte, dojde automaticky k zarezervovaniu v sklade a k pokynu obsluhy skladu k príprave balíku.  Že je objednávka pripravená, odošleme vám  email.
 
Pomocou čiarových čítečiek tovar vyberieme, doplníme potrebné dokumenty (záručný list, faktúru, atď.), všetko zabalíme a opatríme štítkom. Tovar potom odovzdáme dopravcovi. Email vám odošle informáciu, že je tovar na ceste.
 
Všetko se deje automaticky vo veľmi krátkom čase, sme tak schopní vybaviť až 200 balíkov denne. Po vyzdvihnutí tovaru máte možnost ho do 7 dní vrátiť, pokiaľ vám nebude vyhovovať. Predajom naša činnosť nekončí, zaisťujeme vám poradenstvo, servisné služby, bonusový systém a bohatú ponuku doplňujúcich produktov. 

 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 Náradie pro dielňu a zahradu www.rr-naradie.sk / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x