MERANTI ISTANBUL SET 6

Luxusná masívna stolová zostava 6-tich polohovateľných kresiel a stola z exotického, veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti. Určené do exteriérov, interiérov a pergolových priestor.

Kód: 26ISTANBUL_6set
Cena bez DPH € 527,39 Cena s DPH € 632,87
3 - 5 dní
Zvoľte počet kusov: - +

Luxusná masívna stolová zostava 6-tich polohovateľných kresiel a stola z exotického, veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti. Určené do exteriérov, interiérov a pergolových priestor.

  • Rozmery stola: 150/200 X90 x 74 cm
  • Rozmer kresla: 60 x 70 x 110 cm
  • Pokiaľ chcete mať skutečněluxusní nábytok ohromiť Vašich známych, priateľov alebo i rodinu, zvoľte drevinu Meranti. Táto drevina Vás na prvý pohľad upúta svojou atraktívnou červenohnedou farbou a unikátnou kresbou dreva. Vyznačuje sa veľkou tvrdosťou a dlhou životnosťou. Nábytok z Meranti sa nemusíte báť nechať vo vonkajšom prostredí, pretože je odolný proti poveternostným podmienkam. A pokiaľ o neho budete aj náležite starať, vydrží Vám veľa rokov.
  • NábytekISTANBUL SET 6-je vyrobený z tmavo červeného meranti. Meranti je označenie pre viac druhov drevín z rodu Shorea pochádzajúcich z juhovýchodnej Asie.Meranti je najžiadanejším ztropických materiálov na výrobu záhradného nábytku.Tato drevina našla svoje uplatnenie ako v interiéri pre svoj dekoratívny vzhľad (má unikátnu červenohnedú farbu vďaka ktorej na každom kuse nábytku dokonale vynikne kresba dreva), ale predovšetkým v exteriéri na výrobu záhradného nábytku, okien a dverí pre svojivynikající trvanlivosť, dlhú životnosť, vysokú tvrdosť dobrou opracovatelnost.ISTANBUL SET6patří doznačkové kolekcie vyrobené znejkvalitnější tmavo červené meranti o hustote okolo 650 kg / m3.Nábytek je povrchovo upravený bezfarebným teakovým olejom. Vzhľadom k tomu, že nábytok je vyrobený z prírodného materiálu, je kresba dreva a jeho sfarbenie na každom kuse nábytku unikátní.Dřevomerantise ošetruje teakovým olejom, ktorý ho chráni pred vysušením, vodou, škodcami alebo drobným poškodením.
  • Záhradné nábytekISTANBUL SET 6 sa vyznačuje atraktívnym designom, robustnou a ergonomickou konštrukciou a precíznym spracovaním. Je vhodný ako pre domáce použitie, tak aj prokomerční použitie, v priestoroch s prístupom verejnosti (napr. Hotely, reštaurácie, rekreačné strediská a pod.)
  • Nábytok je dodávaný v rozobratom stave zabalený do papierových kartónov s popisom tovaru v angličtine od výrobcu. Súčasťou dodávky je potrebný spojovací materiál, kovanie, imbusový alebo stranový kľúč a jednoduchý montážny návod. Skladacie a polohovateľné kreslá sú dodávané už zmontovaná v zloženom stave.
Copyright (c) 2014 Náradie pro dielňu a zahradu www.rr-naradie.sk / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x