Kôš na oheň + 4 opekacia vidlica MARS

Na prípravu Vašich obľúbených pochutín je kôš na oheň dodávaný v sade s štyrmi nerezovými vidlicami na opekanie a pomocou kruhového roštu vytvoríte aj z Vášho koša plnohodnotný gril.

Kód: 2005magg
Cena bez DPH € 49,44 Cena s DPH € 59,32
3 - 5 dní
Zvoľte počet kusov: - +
  • Praktické prenosné ohnisko vyrobené podľa škandinávskeho vzoru! Kôš na oheň je obľúbeným prvkom, ktorý dotvorí atmosféru stretnutia s priateľmi. Je nielen skvelým zdrojom tepla, nahrádza otvorené ohnisko ale je aj výbornou alternatívou k obľúbeným grilom - prináša Vám späť romantiku horiaceho ohňa v kruhu priateľov.
  • Na prípravu Vašich obľúbených pochutín je kôš na oheň dodávánv sade s štyrmi nerezovými vidlicami k opekanie a pomocou kruhového roštu vytvoríte iz Vášho koša plnohodnotný gril.
  • Dômyselná konštrukcia koša na oheň zaisťuje perfektnú horenia a rovnomerné šírenie príjemného tepla do všetkých smerov. Podstavec tvorí zároveň popolník, ktorý zachytáva prepadávajúce popol a ohorky. Podstavec je opatrený nožičkami, takže kôš môžete postaviť aj na trávnik bez rizika jeho spálenia.
  • S týmto košom na oheň si tak môžete urobiť oheň pre posedenie s priateľmi prakticky kdekoľvek, na záhrade alebo napríklad pri vode. Kôš na oheň sa hodí aj na akcie pre verejnosť na vytvorenie príjemnej klímy a zvýšenie komfortu návštevníkov kultúrnych a športových udalostí pod holým nebom.
  • Kôš na oheň je skladací a jednoducho transportovateľné. Je vyrobený z oceľového plechu, ktorý je lakovaný žiaruvzdornou práškovou farbou zaisťujúce korozivzdornosť a trvalý vzhľad. Ako palivo dobre poslúži drevo alebo drevené uhlie a brikety.

 

  • rozmer: 40x56 cm

obsah balenia

  • Súčasťou balenia je popolník, kôš, grill a 4 ks opekacích vidlíc
Copyright (c) 2014 Náradie pro dielňu a zahradu www.rr-naradie.sk / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x