Parametre a popis produktu

Cena produktu je v eshope Electronic-Star.sk zľacnená na 19.9 €. Doprava zadarmo alebo zľavový kupón? Pozrite si komentáre a diskusiu pod popisom produktu. Porovnajte si aj ďalšie výrobky z kategórie Kempingové lampy a zistite, či patrí Yukatana Yindus, sivá, kempingová LED lucerna, rohová, 400 lumenov medzi tie najlepšie Keď sa večer zatmie v záhrade či kempe, prichádza na pomoc kempingová lucerna Yindus značky Yukatana . Jej T6 LED lampa od renomovaného výrobcu Cree produkuje svietivosť až 400 lumenov, čím spoľahlivo osvieti kempovisko či vnútrajšok stanu. Lampa disponuje tromi funkciami: intenzita svetla 50% Vám ponúkne dostatok svetla na orientáciu bez vyrušenia okolitých spiacich. 100%-ná svietivosť účinne prežiari aj najväčšiu tmu. Výdrž batérii predstavuje 72 hodín pri 100% a až 150 hodín pri 50% intenzite svetla. Funkcia blikania umožňuje použiť lucernu ako polohovú lampu. Rohový podstavec lampy umožňuje jej umiestnenie na nerovnú zem. Vyklopiteľné držadlo zabezpečuje jednoduché prenášanie. Lucernu možno použiť aj ako závesnú lampu, pretože na jej spodnej strane obsahuje hák na zavesenie. Dostupné farby: sivá , čierna (10028597). Prosím, majte na vedomí, že lucerna sa napája na tri LR20 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.  

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Olympia

Yukatana Yindus, sivá, kempingová LED lucerna, rohová, 400 lumenov som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Ingrida

Obchod Electronic-Star.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Vanda

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Ernest

Yukatana Yindus, sivá, kempingová LED lucerna, rohová, 400 lumenov som si kúpila za super cenu 19.9 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Žofia

Výber tovaru z kategorie Kempingové lampy bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si Yukatana Yindus, sivá, kempingová LED lucerna, rohová, 400 lumenov. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Electronic-Star.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Hodnotenie 5*

Pridať komentár

Hodnotenie:
(85%)