Parametre a popis produktu

Cena produktu je v eshope Electronic-Star.sk zľacnená na 239.9 €. Doprava zadarmo alebo zľavový kupón? Pozrite si komentáre a diskusiu pod popisom produktu. Porovnajte si aj ďalšie výrobky z kategórie Zosilňovače nad 2000 Watt a zistite, či patrí PA zosilňovač Skytec AMP 1500, 2400W, čierny koncový zosilňo medzi tie najlepšie Osvedčená séria Skytec sa zaoberá širokou skupinou PA techniky a techniky určenej na rôzne podujatia. PA 1500 je jeden z najväčších velikánov rady. Je to vysoko technicky prepracovaný produkt a hodí sa na veľké poloprofesionálne podujatia Okrem slušných, dynamických zvukových vlastností ponúka prístroj množstvo vstupných a výstupných možností pre spojenie s najčastejšie dostupnými ozvučovacími setmi. Precízne prepracované a spoľahlivé komponenty s dlhou životnosťou zaručujú rozmanitosť využití a prenosy bez poškodenia. Zosilňovač Skytec obsahuje navyše čiernomodrý displej. Hodí sa na 48cm (19") rack. 

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Rastislav

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Ema

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Gizela

PA zosilňovač Skytec AMP 1500, 2400W, čierny koncový zosilňo som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Iveta

V kategórií Zosilňovače nad 2000 Watt som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt PA zosilňovač Skytec AMP 1500, 2400W, čierny koncový zosilňo. Som spokojný a nemenil by som.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Milota

Na nete má PA zosilňovač Skytec AMP 1500, 2400W, čierny koncový zosilňo veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Hodnotenie 5*

Pridať komentár

PA zosilňovač Vonyx / Skytec Sky-3000MKII, 3000 W, premostiteľný

Vonyx / Skytec Sky3000MKII je sebavedomý zosilňovač s prvotriednymi technickými referenciami a flexibilnými portami. Čo sa tými vstupných portov, je zariadenie vybavené jack a cinch vstupmi na...

Hodnotenie:
(87.2%)