Parametre a popis produktu

Cena produktu je v eshope Electronic-Star.sk zľacnená na 45.9 €. Doprava zadarmo alebo zľavový kupón? Pozrite si komentáre a diskusiu pod popisom produktu. Porovnajte si aj ďalšie výrobky z kategórie Príslušenstvo a zistite, či patrí OneConcept Garden Hero, kryt do dažďa pre robotickú kosačku, náhradný kryt, čierny medzi tie najlepšie Doplnkový kryt do dažďa pre robotické kosačky Duramaxx Garden Hero.Vhodný pre produkty 10011554, 10011555 a 10011556. 

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Zora

Za takto dobrú cenu - 45.9 € lepší produkt nenájdete

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Ľuboslav

OneConcept Garden Hero, kryt do dažďa pre robotickú kosačku, náhradný kryt, čierny som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Radovan

V kategórií Príslušenstvo som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Silvia

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Elvíra

Na nete má OneConcept Garden Hero, kryt do dažďa pre robotickú kosačku, náhradný kryt, čierny veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Ivica

Na Heureke som hľadal kvalitné Príslušenstvo. OneConcept Garden Hero, kryt do dažďa pre robotickú kosačku, náhradný kryt, čierny mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Gabriela

Ak potrebujem kúpiť Príslušenstvo, tak určite nakupujem v Electronic-Star.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Marta

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na OneConcept Garden Hero, kryt do dažďa pre robotickú kosačku, náhradný kryt, čierny za cenu 45.9 €

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

OneConcept Garden Hero, kryt do dažďa pre robotickú kosačku, náhradný kryt, oranžový

Doplnkový kryt do dažďa pre robotické kosačky Duramaxx Garden Hero.Vhodný pre produkty 10011554, 10011555 a 10011556.

OneConcept Garden Hero, kryt do dažďa pre robotickú kosačku, náhradný kryt, zelený

Kryt chrániaci pred dažďom predstavuje náhradný diel pre robotickú kosačku Duramaxx Garden Hero . Kryt chráni elektroniku pred vodou a pri jeho poškodení sa dá ľahko vymeniť.

Hodnotenie:
(83%)