Parametre a popis produktu

Cena produktu je v eshope Electronic-Star.sk zľacnená na 24.9 €. Doprava zadarmo alebo zľavový kupón? Pozrite si komentáre a diskusiu pod popisom produktu. Porovnajte si aj ďalšie výrobky z kategórie Sušičky ovocia a zistite, či patrí OneConcept Bonsai, čierna, sušička, 5 poschodí, dehydrátor, 250 W medzi tie najlepšie oneConcept  Bonsai: Plná sila prírody konzervovaná tradičným spôsobom pomocou modernej technológie. Malá sušička   oneConcept  Bonsai poskytuje v najkratšom možnom čase výživné a energeticky bohaté občerstvenie pre maškrtníkov. Konzervovanie bez cukru alebo prísad: Pri sušení s 250 W silným zariadením  oneConcept  Bonsai sú zachované všetky dôležité minerály a vitamíny. Energiou nabitá a prírodná chuť bez síry a konzervačných látok. Vďaka cirkulácii vzduchu suší  sušička oneConcept  Bonsai oveľa rýchlejšie a energeticky úspornejšie. Teplo je rozložené rovnomerne na všetky štyri poschodia. Pri teplote 40-70 °C mení zariadenie rozmanitosť prírody na kvalitné občerstvenie a prísady. Či už sušené ovocie, zeleninové čipsy, záhradné bylinky, paradajky alebo bobuľovité ovocie - vďaka jemnej sieťovine sa nájde priestor pre všetko. Uložiť - sušiť – pochutnávať si: v rekordne krátkom čase premieňa  dehydrátor   oneConcept  Bonsai malé občerstvenie s obrovskou silou. Dostupné farby:  čierna , biela (produkt 10030500)  

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Jakub

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Filip

Výber tovaru z kategorie Sušičky ovocia bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si OneConcept Bonsai, čierna, sušička, 5 poschodí, dehydrátor, 250 W. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Electronic-Star.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Lukáš

OneConcept Bonsai, čierna, sušička, 5 poschodí, dehydrátor, 250 W som si kúpila za super cenu 24.9 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Dávid

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Electronic-Star.sk nesklamal.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Ferdinand

V kategórií Sušičky ovocia som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Bohuslav

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam OneConcept Bonsai, čierna, sušička, 5 poschodí, dehydrátor, 250 W. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Klarstein Bananarama, 550 W, sušička, dehydrátor, zelená

Výkonný dehydrátor od spoločnosti Klarstein vysuší v rekordnom čase ovocie, zeleninu, mäso a ďalšie potraviny a tým vytvára vynikajúce, trvanlivé občerstvenia a prísady. Či už na vitamíny bohaté...

Klarstein Bananarama-Tray, náhradné poschodie, nástavec, náhradný diel pre sušiace zariadenie

Náhradné poschodie pre sušičky Klarstein Bananarama. Možno ho ukladať na seba, zasúvať. Nahrádza staré, vyradené poschodia sušičky a udržuje zariadenie Bananarama v prevádzke.

Klarstein Bananarama, náhradný nástavec, náhradný diel pre sušiace zariadenie, priesvitný

Priehľadný nástavec ako náhrada za opotrebované diely v sušiacom zariadení Klarstein Bananarama.

Klarstein Fruit Jerky 10, čierna, 800 W, sušička, dehydrátor, 10 poschodí

Sušička Fruit Jerky 10 od spoločnosti Klarstein prináša sušené ovocie alebo zeleninu ako chutnú desiatu alebo ako prirodzene konzervované ingrediencie pre každodenné stravovanie. Či už ide o...

Klarstein Fruit Jerky 8, čierna, 650 W, sušička, dehydrátor, 8 poschodí

Sušička Fruit Jerky 8 od spoločnosti Klarstein prináša sušené ovocie alebo zeleninu ako chutnú desiatu alebo ako prirodzene konzervované ingrediencie pre každodenné stravovanie. Či už ide o...

Klarstein Fruit Jerky Steel 10, 1000 W, sušička, dehydrátor, 10 poschodí, nerezová oceľ

Sušička Fruit Jerky Steel 10 od spoločnosti Klarstein prináša sušené ovocie alebo zeleninu ako chutnú desiatu alebo ako prirodzene konzervované ingrediencie pre každodenné stravovanie. Či už ide o...

Hodnotenie:
(83.8%)