Parametre a popis produktu

Cena produktu je v eshope Electronic-Star.sk zľacnená na 229.9 €. Doprava zadarmo alebo zľavový kupón? Pozrite si komentáre a diskusiu pod popisom produktu. Porovnajte si aj ďalšie výrobky z kategórie Lisy na ovocie a zeleninu a zistite, či patrí Klarstein Olivia, lis na olej, lisovanie za studena, 650 W, 700 g, 2 lisovacie šneky, biely medzi tie najlepšie Čerstvý olej, zdravý a chutný! Lis na lisovanie oleja za studena Klarstein Olivia obohatí Vašu kuchyňu o najkvalitnejšie špeciálne oleje z orechov, jadier alebo semien úplne bez prídavných látok. Čistá sila jadier: lis na olej Klarstein Olivia so silným výkonom 650 W získava olej z vlašských orechov, tekvicových semien alebo ľanových semienok čisto mechanicky. Do násypky sa zmestí až do 700 g semien, aby odtiaľ boli pretlačené cez lisovaciu trubicu pomocou šnekového posúvača. Na konci pretečie čerstvo získaný olej cez sitkový filter do nádoby na zachytenie oleja, zatiaľ čo zvyšky plodín sú čisto oddelené do samostatnej zbernej nádoby. Pre rôzne olejnaté plody sú k dispozícii dva šnekové nadstavce. Jeden na drobné, jemné semená, ktoré sa musia vytlačiť, a jeden na väčšie orechy, ktoré sa najprv rozdrvia a potom sa lisujú. Ovládanie je veľmi jednoduché a prebieha priamo na zariadení: zapnite zariadenie a začnite proces lisovania, to je všetko. Ako by sa šnekový nadstavec zasekol, uvoľnite ho pomocou spätného chodu. Pre jednoduché čistenie po lisovaní je možné lis na lisovanie za studena Klarstein Olivia čiastočne rozobrať. Časti plodov sa odstránia kefkou a praktická rukavica Vás chráni pred teplom a lepkavými zvyškami oleja. Čerstvý olej lisovaný za studena do šalátov, na pečenie a varenie alebo na olejové kúry: s lisom na olej Klarstein Olivia veľmi jednoducho a bez prídavných látok.  

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Vanda

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Electronic-Star.sk nesklamal.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Leonard

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Klarstein Olivia, lis na olej, lisovanie za studena, 650 W, 700 g, 2 lisovacie šneky, biely za cenu 229.9 €

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Jaromír

V kategórií Lisy na ovocie a zeleninu som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Klarstein Olivia, lis na olej, lisovanie za studena, 650 W, 700 g, 2 lisovacie šneky, biely. Som spokojný a nemenil by som.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Hermína

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Dana, Danica

Chcel som si kúpiť Klarstein Olivia, lis na olej, lisovanie za studena, 650 W, 700 g, 2 lisovacie šneky, biely a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Electronic-Star.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Ferdinand

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Ľuboš, Ľubor

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Milena

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Klarstein Olivia, lis na olej, lisovanie za studena, 650 W, 700 g, 2 lisovacie šneky, biely som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Hodnotenie:
(84.8%)