Parametre a popis produktu

Cena produktu je v eshope Electronic-Star.sk zľacnená na 84.9 €. Doprava zadarmo alebo zľavový kupón? Pozrite si komentáre a diskusiu pod popisom produktu. Porovnajte si aj ďalšie výrobky z kategórie Stroboskopy a zistite, či patrí Beamz PLS15 sada V6, LED stroboskop PLS20, UV Par LED reflektor medzi tie najlepšie Zariadenie Beamz PLS15 Strobe je ideálny stroboskop na každú párty alebo malé priestory. Pomocou 120 x 3528 SMD LED diód dosahuje pôsobivý jas a intenzitu blesku. Stroboskop môže byť ovládaný pomocou DMX, ale môže byť tiež pohodlne používaný pomocou dodávaného diaľkového ovládača. Keďže PLS15 má vstavaný akumulátor, nie je potrebné externé napájanie: akumulátor sa jednoducho nabije cez USB kábel. Zariadenie PLS15 od spoločnosti Beamz je všestranne použiteľné a môže byť pripevnené nielen na steny, ale dá sa používať aj nastojato. V sade získate okrem LED stroboskopu PLS15 efektný UV Par LED reflektor PLS20 Blacklight od spoločnosti Beamz , ktorý je možné ovládať cez DMX alebo pohodlne prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládača.  

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Jolana

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Oľga

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Ivan

Na Heureke som hľadal kvalitné Stroboskopy. Beamz PLS15 sada V6, LED stroboskop PLS20, UV Par LED reflektor mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Eugen

Produkt Beamz PLS15 sada V6, LED stroboskop PLS20, UV Par LED reflektor má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Stroboskopy aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Dezider

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Electronic-Star.sk nesklamal.

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Beamz BX94 PAR 9x6W 4v1 RGBW LEDs, stroboskop s 24 SMD LEDkami, diaľkové ovládanie

Beamz BX94 Par je ideálny LED reflektor na efektívne osvetlenie každej párty: COB technológia a RGBW LEDky pritom vytvárajú dych vyrážajúce svetelné efekty! Výkonný reflektor môžete...

Beamz SB400, stage blinder, stroboskop, 4 x 50 W, teplá biela, 8 DMX kanálov, čierny

Stage blinder Beamz SP400 je výkonný LED reflektor pre efektívne ovládanie osvetlenia každého pódia. LED reflektor pracuje s technológiou COB (50 W chip-on-board) a je extrémne výkonný so...

Hodnotenie:
(80.6%)