Parametre a popis produktu

Cena produktu je v eshope Electronic-Star.sk zľacnená na 139.9 €. Doprava zadarmo alebo zľavový kupón? Pozrite si komentáre a diskusiu pod popisom produktu. Porovnajte si aj ďalšie výrobky z kategórie Disco svetelná technika pre malé podujatia a zistite, či patrí Beamz Partybar 3, kompletný systém osvetlenia, 85 W, RGB, DMX/samostatná prevádza, stojan, čierny medzi tie najlepšie Párty svetelná rampa Beamz Partybar 3 je efektívny kompletný systém osvetlenia s pôsobivými farebnými a svetelnými efektmi na každé javisko a na každú párty. Štyri bodové PAR reflektory, každý s 9 x 1 W RGB LED diódami a dodatočným efektom magic ball v centre, sa postarajú o komplexnú svetelnú show na každom tanečnom parkete alebo na pódiu. DMX ovládanie párty svetelnej lampy umožňuje flexibilné programovanie cez 8 kanálov. V automatickom režime sa dá nastaviť rýchlosť, v režime ovládanom hudbou je možné prispôsobiť citlivosť. PAR reflektory sa rýchlo a jednoducho montujú na dodávaný statív a z ideálnej výšky zabezpečujú skvelé efekty. Pre dokonalé prispôsobenie danej príležitosti podujatia sa dá bez problémov nastaviť výška statívu. Pomocou IR diaľkového ovládača je možné pohodlne aktivovať všetky režimy a nastavenia na diaľku, čo robí kompletný systém osvetlenia užívateľsky príjemnejším. Obzvlášť efektný a jedinečný na tanečnom parkete: Partybar 3 od spoločnosti Beamz.  

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Bohdan

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Monika

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Štefan

V kategórií Disco svetelná technika pre malé podujatia som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Beamz Partybar 3, kompletný systém osvetlenia, 85 W, RGB, DMX/samostatná prevádza, stojan, čierny. Som spokojný a nemenil by som.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Richard

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Pankrác

Beamz Partybar 3, kompletný systém osvetlenia, 85 W, RGB, DMX/samostatná prevádza, stojan, čierny som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Hodnotenie:
(83%)