Parametre a popis produktu

Cena produktu je v eshope Electronic-Star.sk zľacnená na 279.9 €. Doprava zadarmo alebo zľavový kupón? Pozrite si komentáre a diskusiu pod popisom produktu. Porovnajte si aj ďalšie výrobky z kategórie Stolíky s reproduktorom a bezdrôtovým nabíjaním a zistite, či patrí Auna Paris, stolík s reproduktorom, 30 W, RMS, BT, bezdrôtové nabíjanie, 2200 mAh, orech medzi tie najlepšie Najlepšia zábava v obývačke a kuchyni. Vychutnajte si teraz hudbu, podcasty a audio knihy s priestorovo úsporným a elegantným stolíkom s reproduktorom Paris. Najnápadnejšou črtou zariadenia auna Paris je samozrejme štýlový dizajn: na spodnej drevenej polici je upevnený kvalitný reproduktor s látkovým povrchom. Tieto dva odlišné materiály sa pritom navzájom zhodnocujú, farebne sa dokonale dopĺňajú, a preto sa perfektne začlenia do každého prostredia. Náš štýlový stredobod pozornosti však presvedčí na plnej čiare nielen vizuálne, ale aj technicky: vďaka funkcii bluetooth prehráva bezdrôtovo a pohodlne všetky zvukové súbory zo smartfónu, tabletu a laptopu. Nabíjanie prebieha spoľahlivo a bez nepríjemnej spleti káblov pomocou 5 W QI bezdrôtového nabíjania umiestnením zariadenia do strednej časti dosky stola. Všetky zariadenia tiež môžu ľahko získať energiu prostredníctvom jedného z dvoch USB nabíjacích portov tohto pohľadného kusu nábytku. Ďalšou zaujímavosťou stolíka s reproduktorom auna Paris je 2200 mAh akumulátor, ktorý poskytuje stolíku maximálnu mobilitu a umožňuje reproduktoru dobou prehrávania 3 až 7 hodín v závislosti od hlasitosti. Okrem toho je možné prostredníctvom AUX vstupu pripojiť všetky káblové zariadenia pre ešte väčšiu hudobnú rozmanitosť. K dispozícii máte tiež možnosť spárovať pomocou funkcie True Wireless Sound dva stolíky s reproduktorom Paris do jedného pravého a ľavého dvojkanálového zvukového systému na vytvorenie skutočného stereo zvuku. Ovládanie sa uskutočňuje prostredníctvom pripojených elektronických zariadení alebo pomocou zrozumiteľných tlačidiel priamo na zariadení, ktoré je dostupné v dvoch farbách. Krásny kus nábytku a kvalitný reproduktor v jednom: stolík s reproduktorom Paris od spoločnosti auna zjednocuje štýlovú eleganciu, moderný interiérový dizajn a kvalitnú technológiu.  

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Tomáš

Produkt Auna Paris, stolík s reproduktorom, 30 W, RMS, BT, bezdrôtové nabíjanie, 2200 mAh, orech je naozaj veľmi pekný!

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Darina

Moje hodnotenie je 100%.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Vladimír

S produktom Auna Paris, stolík s reproduktorom, 30 W, RMS, BT, bezdrôtové nabíjanie, 2200 mAh, orech za cenu 279.9 € som spokojný.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Darina

Výber tovaru v kategórií Stolíky s reproduktorom a bezdrôtovým nabíjaním som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Electronic-Star.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Florián

V eshope Electronic-Star.sk si v kategórií Stolíky s reproduktorom a bezdrôtovým nabíjaním viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Vavrinec

Čakala som na zľavu a kúpila som za 279.9 €.. odporúčam

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Kamil

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop Electronic-Star.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Auna Milano, reproduktorový stolík, 30W RMS, BT, Wireless Charging, 2200 mAh, vlašský orech

Najlepšia zábava v obývačke a kuchyni: užívajte si teraz hudbu, podcasty a zvukové knihy s úsporným a elegantným reproduktorovým stolíkom Milano. Najvýraznejším znakom stolíka auna Milano je...

Auna Paris, stolík s reproduktorom, 30 W, RMS, BT, bezdrôtové nabíjanie, 2200 mAh, drevo

Najlepšia zábava v obývačke a kuchyni. Vychutnajte si teraz hudbu, podcasty a audio knihy s priestorovo úsporným a elegantným stolíkom s reproduktorom Paris. Najnápadnejšou črtou zariadenia...

Hodnotenie:
(78.2%)