Parametre a popis produktu

Cena produktu je v eshope Electronic-Star.sk zľacnená na 149.9 €. Doprava zadarmo alebo zľavový kupón? Pozrite si komentáre a diskusiu pod popisom produktu. Porovnajte si aj ďalšie výrobky z kategórie Subwoofery do auta a zistite, či patrí Auna C8-Sub-2x10-42, dvojitý subwoofer do auta, 2000 W medzi tie najlepšie Chlapci z Auny uzavreli s kvalitnými basmi neporušiteľný pakt, a tak chladnokrvne odstránili konkurenciu svojimi subwoofermi s mohutným výkonom. Najnovšia generácia subwooferov prichádza s osvedčenou kvalitou zvuku, ktorú však ešte znásobuje. To všetko vložili chlapci od Auny do čierno čiernej konštrukcie. Výsledkom je 2000 W peak výkon a subwoofer, ktorý aj pri maximálnom výkone poskytuje čistý zvuk. Jednoducho Auna. 

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Michal, Michaela

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Auna C8-Sub-2x10-42, dvojitý subwoofer do auta, 2000 W za cenu 149.9 €

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Levoslav

Za takto dobrú cenu - 149.9 € lepší produkt nenájdete

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Gejza

V kategórií Subwoofery do auta som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Auna C8-Sub-2x10-42, dvojitý subwoofer do auta, 2000 W. Som spokojný a nemenil by som.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Oldrich

Auna C8-Sub-2x10-42, dvojitý subwoofer do auta, 2000 W som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Ema

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Jozef

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Anastázia

Auna C8-Sub-2x10-42, dvojitý subwoofer do auta, 2000 W som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Electronic-Star.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Hodnotenie 5*

Pridať komentár

Aktívny subwoofer Auna CB250 10A 25 cm, výkon až 600 W

Reproduktor Auna Vám poskytne nezameniteľný zážitok z Vašich basových tónov. Auna CB250 10A je subwoofer so sviežim dizajnom značky Auna, neprekonateľnými zvukovými vlastnosťami a plnohodnotnými...

Hodnotenie:
(80%)