Parametre a popis produktu

Cena produktu je v eshope Electronic-Star.sk zľacnená na 99.9 €. Doprava zadarmo alebo zľavový kupón? Pozrite si komentáre a diskusiu pod popisom produktu. Porovnajte si aj ďalšie výrobky z kategórie 5.0 a 5.1 HiFi zosilňovače a zistite, či patrí Auna AMP-218, BT, digiálny surround zosilňovač, 5.1, 2x120W, 3x50W RMS, BT, 2xmikrofón medzi tie najlepšie Kompaktný, výkonný a mnohostranný: 5.1 sourround zosilňovačom auna AMP-218 BT dostane domáce kino inteligentnú optimalizáciu zvuku. Vybavený bluetooth rozhraním môžete do vzdialenosti 20 metrov, bezdrôtovo a pohodlne, prehrať skoro všetky zvukové dáta zo smartfónu, tabletu alebo laptopu, pomocou 5.1 digitálneho zosilňovača auna AMP-218 BT. Ďalší audio input môžete dosiahnuť podľa spôsobu voľby, buď cez AUX vstup CD prehrávača alebo setero systému, cez DVD vstup, cez USB port alebo slot pre SD karty veľkokapacitných nosičov alebo.  Dva vstupy na mikrofón urobia zo zosilňovača plnohodnotný karaoke systém na ďalšiu domácu párty s rodinou a priateľmi, a samozrejme môžete nastavovať hlasitosť, basy a výšky alebo pridávať efekty echo, repeat alebo delay. Aj na ostatných zvukových inputoch môžete nastavovať výšky, hĺbky a balance.  Kto sa nechce trápiť, využije jeden zo štyroch prednastavených efektov rock, pop, jazz alebo classic. Nastavený zvukový signál je potom vydávaný zo zadu cez stereo alebo surround systém. Dve stereofónne pripojenia pre banánové zástrčky alebo svorkové pripojenia poskytujú každý výkon 120 W RMS, zatiaľ čo tri stereofónne reproduktorové terminály poskytujú 50 wattov RMS pre stredové a satelitné reproduktory. Chýbajúci subwoofer pripojíte cez stereo-RCA rekordér.  Ako alternatívu môžete rekordér použiť aj na nahrávanie karaoke vstupov. Kompaktný a jednoduchý dizajn digitálneho surround zosilňovača je dotváraný krásnym čiernym predným panelom s veľkým LED displejom a striebornými ovládačmi. Ako univerzálny domáci prístroj je zosilňovač auna AMP-218 BT 5.1 ideálnym doplnkom pre všetkých priateľov inteligentnej hudby.  

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Slavomíra

Výber tovaru v kategórií 5.0 a 5.1 HiFi zosilňovače som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Electronic-Star.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Sidónia

S produktom Auna AMP-218, BT, digiálny surround zosilňovač, 5.1, 2x120W, 3x50W RMS, BT, 2xmikrofón za cenu 99.9 € som spokojný.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Filip

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Auna AMP-218, BT, digiálny surround zosilňovač, 5.1, 2x120W, 3x50W RMS, BT, 2xmikrofón som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Kamil

V kategórií 5.0 a 5.1 HiFi zosilňovače som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Marián

Electronic-Star.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Berta

Obchod Electronic-Star.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Marianna

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Bohumír

Čakala som na zľavu a kúpila som za 99.9 €.. odporúčam

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Auna AV2-CD850BT, 4-zónový HiFi stereo zosilňovač, 8 x 50 W RMS, bluetooth, USB, FM, strieborný

auna AV2-CD850BT je 4-zónový stereo zosilňovač v retro dizajne, ktorý svojím výstupným RMS výkonom 5 x 80 W poskytuje dynamicky diferencované zvukové vlastnosti v oblasti basov, stredov a...

Auna AMP 5100 BT, stereo zosilňovač, 2 x 120 W + 3 x 50 W RMS, BT, čierny

Kompaktný, výkonný a všestranný: zažite s 5.1 surround zosilňovačom auna  AMP 5100 BT novú formu inteligentnej optimalizácie zvuku. Pomocou bluetooth rozhrania sa dajú cez stereo zosilňovač...

Auna AMP 5100 BT stereo zosilňovač

Kompaktný, výkonný a všestranný: zažite s 5.1 surround zosilňovačom auna  AMP 5100 BT novú formu inteligentnej optimalizácie zvuku. Pomocou bluetooth rozhrania sa dajú cez stereo zosilňovač...

Hodnotenie:
(84.2%)